All for Joomla All for Webmasters

ДОМА МЕБЕЛ

Повелете посетете не во некој до нашите салони и бидете и вие дел од нашата успешна приказна. Ние постоиме за вас, мебел за целиот ваш дом.

Контакт информации

Дома Мебел 1

icon Ул. Ѓорче Петров бр. 94А, 1000 Скопје

icon domamebel@t.mk

icon +389 02 20 36 900

Дома Мебел 2

icon Ул. Огњан Прица 1 (Јужен Булевар), 1000 Скопје

icon domamebel@t.mk

icon +389 02 32 15 766

РАБОТНО ВРЕМЕ

Понеделник – Петок: 8h - 20h

Сабота: 9h-16h

Недела: не работиме

Придружете ни се